Wilsonart Polska pozostaje do Państwa dyspozycji!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ich rodzin, całej naszej społeczności, naszych klientów i dostawców jest i pozostanie naszym priorytetem. W celu zapewnienia ciągłości projektów, przeorganizowaliśmy nasze działania we wszystkich zakładach produkcyjnych, wprowadzając wszelkie środki, które pozwalają nam na kontynuować pracę w najlepszych warunkach sanitarnych i bezpieczeństwa.

Obecnie skupiamy się przede wszystkim na obsłudze wszystkich naszych klientów. Wykorzystujemy naszą wiedzę, aby wspierać dostawców usług medycznych i społeczność medyczną, która pracuje nad projektami w sektorze ochrony zdrowia.

Nasze zespoły ds. handlowych, specyfikacji, obsługi klienta i wsparcia projektów pozostają aktywne, pracując zdalnie lub w warunkach podwyższonego bezpieczeństwa.

  • Zamów swoje próbki online, zostaną one wysłane tego samego dnia!
  • Zadaj pytanie online lub wyślij nam swoje zapytania techniczne na czacie!
  • Home
  • Produkty Uzupełniające
 

Skoordynowane Powierzchnie

 

Zapewniamy wygodny dostęp do materiałów uzupełniających dla HPL. Nasz program Uzupełniających Produktów obejmuje Obrzeża, płyty melaminowane oraz CPL. W ten sposób dajemy projektantom możliwość specyfikowania projektów w jednej marce, posługując się jednakowym nazewnictwiem, dzięki czemu mogą oni mieć pewność, że zrealizowany projekt będzie wyglądał dokładnie tak, jak został zaplanowany. Dzieki korzystaniu z naszych komplementarnych produktów Państwa projekty stają się jeszcze bardziej atrakcyjne zarówne pod względem estetycznym oraz cenowym.