Wilsonart Polska pozostaje do Państwa dyspozycji!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ich rodzin, całej naszej społeczności, naszych klientów i dostawców jest i pozostanie naszym priorytetem. W celu zapewnienia ciągłości projektów, przeorganizowaliśmy nasze działania we wszystkich zakładach produkcyjnych, wprowadzając wszelkie środki, które pozwalają nam na kontynuować pracę w najlepszych warunkach sanitarnych i bezpieczeństwa.

Obecnie skupiamy się przede wszystkim na obsłudze wszystkich naszych klientów. Wykorzystujemy naszą wiedzę, aby wspierać dostawców usług medycznych i społeczność medyczną, która pracuje nad projektami w sektorze ochrony zdrowia.

Nasze zespoły ds. handlowych, specyfikacji, obsługi klienta i wsparcia projektów pozostają aktywne, pracując zdalnie lub w warunkach podwyższonego bezpieczeństwa.

  • Zamów swoje próbki online, zostaną one wysłane tego samego dnia!
  • Zadaj pytanie online lub wyślij nam swoje zapytania techniczne na czacie!
 

Antifingerprint

Właściwości

  • nie palcujące
  • łatwe do czyszczenia

Akurat w przypadku często dotykanych elementów pomieszczenia, chciałoby się z góry uniknąć powstawania widocznych śladów. Nowa, niepalcująca powierzchnia firmy Resopal, sprawdzi się idealnie w takich sytuacjach,  wyraźnie zapobiegając niechcianemu efektowi po dotknięciu palcem. Swoje estetyczne właściwości laminat zawdzięcza specjalnemu procesowi  produkcyjnemu, który na etapie eksploatacji laminatu skutkuje znacznym zmniejszeniem wysiłku związanego z pielęgnacją i konserwacją jego powierzchni. Wygląda ona na dobrze zadbaną i czystą także między regularnymi czyszczeniami.