Wilsonart Polska pozostaje do Państwa dyspozycji!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ich rodzin, całej naszej społeczności, naszych klientów i dostawców jest i pozostanie naszym priorytetem. W celu zapewnienia ciągłości projektów, przeorganizowaliśmy nasze działania we wszystkich zakładach produkcyjnych, wprowadzając wszelkie środki, które pozwalają nam na kontynuować pracę w najlepszych warunkach sanitarnych i bezpieczeństwa.

Obecnie skupiamy się przede wszystkim na obsłudze wszystkich naszych klientów. Wykorzystujemy naszą wiedzę, aby wspierać dostawców usług medycznych i społeczność medyczną, która pracuje nad projektami w sektorze ochrony zdrowia.

Nasze zespoły ds. handlowych, specyfikacji, obsługi klienta i wsparcia projektów pozostają aktywne, pracując zdalnie lub w warunkach podwyższonego bezpieczeństwa.

  • Zamów swoje próbki online, zostaną one wysłane tego samego dnia!
  • Zadaj pytanie online lub wyślij nam swoje zapytania techniczne na czacie!
  • Home
  • Laminat HPL Metal
 

HPL Metal Laminate

Właściwości

  • łatwe do czyszczenia

Laminaty metalizowane HPL są wysokotechnologiczną hybrydą industrialnego polotu i wysublimowanego wzornictwa. Niezależnie od tego, czy wykorzystuje się je do zastosowań pionowych, sufitowych, czy też do akcentowania obrzeży blatów, laminaty metalizowane charakteryzują się zadziwiającymi możliwościami adaptacyjnymi i są prawie niezniszczalne. Nadają się zarówno do zastosowań pionowych (okładzin ściennych), jak i do aplikacji poziomych nienarażonych na intensywne użytkowanie. Laminaty metalizowane HPL są idealne do udoskonalania koncepcji architektonicznych. Nie zaleca się ich wykorzystywania w zastosowaniach poziomych, w środowiskach bardzo wilgotnych oraz na zewnątrz budynków.