Wilsonart Polska pozostaje do Państwa dyspozycji!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ich rodzin, całej naszej społeczności, naszych klientów i dostawców jest i pozostanie naszym priorytetem. W celu zapewnienia ciągłości projektów, przeorganizowaliśmy nasze działania we wszystkich zakładach produkcyjnych, wprowadzając wszelkie środki, które pozwalają nam na kontynuować pracę w najlepszych warunkach sanitarnych i bezpieczeństwa.

Obecnie skupiamy się przede wszystkim na obsłudze wszystkich naszych klientów. Wykorzystujemy naszą wiedzę, aby wspierać dostawców usług medycznych i społeczność medyczną, która pracuje nad projektami w sektorze ochrony zdrowia.

Nasze zespoły ds. handlowych, specyfikacji, obsługi klienta i wsparcia projektów pozostają aktywne, pracując zdalnie lub w warunkach podwyższonego bezpieczeństwa.

  • Zamów swoje próbki online, zostaną one wysłane tego samego dnia!
  • Zadaj pytanie online lub wyślij nam swoje zapytania techniczne na czacie!
 

O nas

Firma Wilsonart International jest jednym z wiodących światowych producentów i dystrybutorów laminatów wysokociśnieniowych i innych okładzin stosowanych do mebli, wyposażenia biur i sklepów, blatów kuchennych, blatów roboczych i innych zastosowań. Firma działa na całym świecie pod markami Wilsonart, Arborite, Durcon, Polyrey, Ralph Wilson i Resopal.
Jedną z inicjatyw strategicznych firmy Wilsonart jest rozwój na rynkach wschodzących.
W tym celu w czerwcu 2013 powołano do życia organizację EEMEA (Eastern Europe, Middle-East, Africa), a rynek polski uzyskał rangę rynku kluczowego.
Firmy Polyrey® i Resopal® obecne są na rynku polskim od wielu lat i cieszą się uznaniem wśród polskich odbiorców. Postanowiliśmy połączyć wysiłki firm Resopal® i Polyrey®, a także uzupełnić je o technologię AEON TM Enhanced Performance Technology firmy Wilsonart®, w oparciu o którą produkuje się znacznie trwalsze laminaty. Każda z tych trzech firm może oferować swoje najlepsze rozwiązania indywidualnie, natomiast dzięki połączeniu ich działań uzyskano możliwość kompleksowego umocnienia ich pozycji na rynkach mebli oraz projektów wystroju wewnętrznego i zewnętrznego. Taką integrację można osiągnąć dzięki pozyskiwaniu zamówień w inteligentny sposób. W ofercie firmy Wilsonart Polska znajdują się laminaty wysokociśnieniowe i kompaktowe oraz płyty melaminowane.

Nasza oferta:
Najlepsza z najlepszych - obejmuje najpopularniejsze dekory i produkty firm Polyrey, Resopal i Wilsonart dla indywidualnie zamawianych, kompleksowych rozwiązań. Posiadając bogatą ofertę produktów z różnych, wzajemnie uzupełniających się segmentów, firma Wilsonart może wykorzystać siłę każdego z nich. Dzięki takiej strukturze oferty jest w stanie lepiej obsługiwać klientów zapewniając efektowne i długotrwałe rozwiązania.
Dostosowanie naszych działań do warunków lokalnych - Chcemy być blisko naszych klientów, rozumieć ich potrzeby rynkowe i mówić tym samym językiem, co oni. Uważamy, że bezpośredni kontakt z klientami wywiera pozytywny wpływ na ich własne doświadczenie.
Lokalna dostępność produktów - Lokalne punkty dystrybucyjne zapewniają nam możliwość oferowania szerszego asortymentu produktów, skracania terminów dostaw oraz bardziej elastycznego reagowania na wymogi klientów. Udało nam się już zwiększyć poziom lokalnych stanów magazynowych w rejonie Warszawy i umocnić współpracę z silnymi partnerami dystrybucyjnymi, którzy podzielają naszą filozofię rynkową.