Polyrey Textures

FA

Wykończenie w postaci szlachetnej satynowej powłoki, delikatne w dotyku, emanujące czystością i urokiem dyskrecji.

EXM - Extramat

Matowy wygląd zapewniający szorstkość i surowość w dotyku. Nadaje dowolnemu dekorowi imitującemu drewno ducha żywej niegdyś materii i uwydatnia dojrzały, surowy aspekt bielonego drewna.

SEV - Selva

To wykończenie uwypukla włókna drzewne, którego walory podkreśla subtelnie nieregularna i jedwabiście usłojona powierzchnia.

BRIHG - Brillant

Luksusowy efekt wysokiego połysku o doskonałych właściwościach refleksyjnych, który dodaje niepowtarzalnego akcentu wyrafinowania ciemnym gatunkom drewna i podkreśla głębię jednolitych barw.

ALG - Alliage

To wykończenie dodaje efekt szczotkowanego metalu, którego subtelność wydobywa z dekoru efekt perłowatości w zależności od oświetlenia.

ESA - Essencia

Efekt polerowanego drewna, który uwypukla usłojenie gatunku i autentyczność dekorów o naturalnie matowej teksturze.

LEG - Legno

Występujące na przemian matowe i błyszczące pasma połączone z delikatnie tłoczoną strukturą, która podkreśla długie i eleganckie usłojenie tego wykończenia.

EPM - Epimat

To wykończenie charakteryzuje się efektem szlifowanego na matowo drewna z cienkim i lekko ­nieregularnie uwypuklonym usłojeniem zainspirowanym korą sosnową. Wzmacnia autentyczny wygląd dojrzałego drewna. Tylko do użytku w pionie.

LIM - Linimat

Prążkowane i matowe wykończenie powierzchni, przydające charakteru i nowoczesnego wyglądu różnym odmianom dekorów imitujących drewno.

ROC - Roche

Nierówna tekstura sugerująca kamień naturalny lub młotkowany metal połączona z matowym wykończeniem, tworzącym zaskakującą głębię.

GRA - Granit

Wywołujące efekt kamienia naturalnego i wrażenie granitu w dotyku, wykończenie na nierównym podłożu o subtelnej satynowej teksturze.

CUI - Cuir

Delikatna i matowa powierzchnia o fakturze skóry, sprawiająca uderzająco realistyczne wrażenie.

FUS - Fusion

Subtelny kontrast matu z połyskiem sprawia, że powierzchnia zdaje się wibrować i żyć efektem oksydacji z nutą surowości.

TCH - Touch

To wykończenie charakteryzuje się odpornością na pozostawianie odcisków palców i dającym się odtworzyć efektem jedwabistej gładkości z głęboko matową powłoką wierzchnią, która pochłania światło.

TCHR – Touch Roche

Efekt wgnieceń i jedwabistej gładkości uwydatniony przez matową, niepalcującą się powierzchnię odznaczającą się nierówną fakturą naturalnego kamienia.

TCHR – Touch Linimat

Efekt prążkowania i jedwabistej gładkości uwydatniony przez matową, niepalcującą się powierzchnię.