SpaStyling

 

Woda od zawsze była niezwykłym żywiołem – od dawna służącym za źródło spokoju, relaksu i regeneracji. Pomieszczenia, w których woda gra dominującą rolę, wymagają specjalnego projektu wnętrza, aby możliwe było osiągnięcie tych celów. W końcu odpowiedni wystrój łazienki i mokrej strefy to o wiele więcej niż tylko wygląd. Szybka, prosta i opłacalna instalacja oraz łatwość codziennego czyszczenia i utrzymania higieny, to najważniejsze priorytety zarówno w przypadku nowych obiektów, jak i pomieszczeń remontowanych.

RESOPAL SpaStyling® to kompleksowy system dekoracji wnętrz, który spełnia wysokie wymagania mokrych pomieszczeń, zapewniając jednocześnie dużą swobodę projektowania oraz zintegrowane koncepcje pomieszczeń. Poszczególne elementy tego idealnie dopasowanego zestawu, można zamontować w szybki i łatwy sposób. Podaruj swojej łazience nowy wygląd dosłownie w kilka chwil. Hałas i gruz, które powstają zawsze w czasie  montażu lub po remoncie, ograniczone są do minimum. W przypadku tego produktu wszystkie prace są doskonale skoordynowane i ułożone w spójny schemat. 

Możesz połączyć wielkoformatowe płyty ścienne; trwałą wykładzinę podłogową; elementy natryskowe bez barier i progów; oraz toaletkę o ponadczasowej elegancji. Wszystkie elementy są wykonane z tego samego materiału, o tym samym wzorze. Dzięki temu, można łatwo uzyskać harmonijny wygląd całości. Przekształć swoją łazienkę w niepowtarzalne, małe spa. 

Płyty RESOPAL® SpaStyling można przycinać i obrabiać tak jak drewno – na miejscu, zwykłymi narzędziami. Niezależnie od tego, czy płytę RESOPAL® SpaStyling Board wykorzystuje się przy projektach nowych obiektów, czy przy remontach, można ją przykleić bezpośrednio do istniejących płytek i innych podłoży. Jej szybki, łatwy i czysty montaż oznacza praktycznie brak zanieczyszczeń i minimalne zakłócenia w korzystaniu z pomieszczeń.