Wilsonart Polska pozostaje do Państwa dyspozycji!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ich rodzin, całej naszej społeczności, naszych klientów i dostawców jest i pozostanie naszym priorytetem. W celu zapewnienia ciągłości projektów, przeorganizowaliśmy nasze działania we wszystkich zakładach produkcyjnych, wprowadzając wszelkie środki, które pozwalają nam na kontynuować pracę w najlepszych warunkach sanitarnych i bezpieczeństwa.

Obecnie skupiamy się przede wszystkim na obsłudze wszystkich naszych klientów. Wykorzystujemy naszą wiedzę, aby wspierać dostawców usług medycznych i społeczność medyczną, która pracuje nad projektami w sektorze ochrony zdrowia.

Nasze zespoły ds. handlowych, specyfikacji, obsługi klienta i wsparcia projektów pozostają aktywne, pracując zdalnie lub w warunkach podwyższonego bezpieczeństwa.

  • Zamów swoje próbki online, zostaną one wysłane tego samego dnia!
  • Zadaj pytanie online lub wyślij nam swoje zapytania techniczne na czacie!
 

Wartości

Hasło Struktury, które kochasz przywołuje wysoką jakość oferowanego wzoru i produktu, tego wymagają i oczekują Klienci od wiodącego producenta, jakim jest Wilsonart, oczywiście w połączeniu z Servicem, na którym możesz polegać, każdego dnia najlepsza obsługa Klienta, dostarczana przez ludzi, którym zależy, którzy nie tylko chcą słuchać i odpowiadać na pytania i oferty, ale również lubią to robić. 

Te stwierdzenia nawiązują do podstawowych wartości naszej firmy, są esencją sposobu prowadzenia biznesu przez nas, pozwalały nam z sukcesem obsługiwać Klientów w przeszłości i sprawdzą się w przyszłości. 

Dostosowywanie się do rosnących wymagań Klientów, skupianie się na ich potrzebach i oczekiwaniach są wyznacznikiem dla każdego z nas. Rozwijamy się na ciągle zmieniającym się rynku i zapewniamy ten sam poziom serwisu Wilsonart bez znaczenia, gdzie prowadzimy dzialaność na świecie. 

Wilsonart. Nasza Misja.