Wilsonart Polska pozostaje do Państwa dyspozycji!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ich rodzin, całej naszej społeczności, naszych klientów i dostawców jest i pozostanie naszym priorytetem. W celu zapewnienia ciągłości projektów, przeorganizowaliśmy nasze działania we wszystkich zakładach produkcyjnych, wprowadzając wszelkie środki, które pozwalają nam na kontynuować pracę w najlepszych warunkach sanitarnych i bezpieczeństwa.

Obecnie skupiamy się przede wszystkim na obsłudze wszystkich naszych klientów. Wykorzystujemy naszą wiedzę, aby wspierać dostawców usług medycznych i społeczność medyczną, która pracuje nad projektami w sektorze ochrony zdrowia.

Nasze zespoły ds. handlowych, specyfikacji, obsługi klienta i wsparcia projektów pozostają aktywne, pracując zdalnie lub w warunkach podwyższonego bezpieczeństwa.

  • Zamów swoje próbki online, zostaną one wysłane tego samego dnia!
  • Zadaj pytanie online lub wyślij nam swoje zapytania techniczne na czacie!
 

Wilsonart Polska reprezentuje na terenie Polski marki Wilsonart, Resopal oraz Polyrey. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Zespołem Obługi Klienta poprzez poniższy formularz „Napisz do Nas”. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania związane z naszymi markami oraz produktami.

Napisz do nas

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Captcha refresh
Enter the characters shown in the image.

Tel

+48 22 465 6041

Adres

​Wilsonart Polska, 6. piętro floor
​Ostrobramska 101A
04-041 Warszawa
Polska

info@wilsonart.pl